قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و استفاده از خدمات از سایت Cdesk را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و استفاده از خدمات از سایت کنند. عضویت در سایت و یا استفاده از خدمات آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خدمات و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

ماده 1

افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، مراحل عضویت را تایید می کنند.

تبصره 1

اشخاص حقیقی و حقوقی حق عضویت در سایت را دارند.

تبصره 2

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره 3

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره 4

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره 5

عضویت در سایت مجموعه Cdesk رایگان است.

تبصره 6

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

تبصره 7

هر شخص مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در Cdesk می باشد.

ماده 2

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و این مجموعه مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده 3

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق استفاده از سایت را دارد.